Exkurze do Prahy

Ve čtvrtek 15. 5. 2014 se vydala  4. a 5.třída na exkurzi do Prahy. Zatím se děti o hlavním městě učily jen ve škole, nyní si ale přímo v něm vyzkoušely, co všechno o památkách ví. A že toho nebylo málo. Nešlo jen o obyčejný výlet, děti po Praze provázely a nelehký úkol zvládly výborně. O návštěvě Lorety, Hradu, Karlova mostu a dalších památkách se více dozvíte ze slohových prací na webu školy. Určitě ale za zmínku stojí návštěva Betlémské kaple, kde děti zaujaly zpěvem nejen přihlížející turisty. Počasí ideální nebylo (někteří neuposlechli mých rad a nevzali si teplé oblečení), nohy nás bolely (často i kvůli nevhodné obuvi) , přesto jsme si návštěvu našeho hlavního města užili. Praha opravdu stojí za zhlédnutí.